The story of Harven center


#1 2008-03-20 12:03:40

Harven

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-19
Posty: 22

News - 20.03.2008 - Początki

Siemka wszystkim!

Jak sami widzicie The story of Harven znalazło sobie w końcu miejsce, w którym będzie mogło sie dalej rozpowszechniać i powstawać. Z oficjalną stroną [tsohcenter.dbv.pl] nie wyszło, więc może wyjdzie nam z oficjalnym forum?!

Tak czy inaczej macie przed sobą miejsce, w którym możecie podyskutować sobie o tym pixelart anime, a już niedługo pojawi się download, z którego będziecie mogli zassać co raz to nowsze odcinki TSOH.

Dzisiaj na forum sporo sie zmieniło... Po pierwsze, mamy nowego admina [Gądzia], który będzie sumiennie pracował, by forum wyglądało jak należy [tak myślę ].
Po drugie, napisałem regulamin forum, z którym każdy, bez wyjątku powinien go przeczytać. W ogóle dodałem sporo działów, ale proszę bezmyślnie nie zakładać w nich tematów.
Dodatkowo zrobiłem wstępne logo. Jest one tymczasowe... Gdy tylko zrobi się jakieś lepsze, natychmiast zostanie ono zmienione...

Co jeszcze mogę powiedzieć? To chyba wszystko:/
3 - majcie się!
...:::Harven:::...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.preityzinta.pun.pl www.forumrozrywkowe.pun.pl www.pmp.pun.pl www.czarnysport2009.pun.pl www.komputerdlazielonych.pun.pl